Strefa indyka - blog osobisty - strefaindyka.pl

logo Łukosz
blog firmowy

Blog Strefa Indyka – o nas, kontakt

Czy wiecie, że indyk to bardzo wartościowe i smaczne mięso?

Przewyższa swoimi walorami mięso kurczaka, a w kuchni z powodzeniem zastąpi również wieprzowinę. Indyk jest też  znacznie częściej zalecany przez dietetyków, niż inne białe mięso. Powodów, by wybrać indyka jest bardzo wiele. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten blog.

W pomieszczeniu znajduje się 5 uśmiechniętych ludzi. 4 kobiety i jeden mężczyzna. Kobiety siedzą, a mężczyzna stoi. Wszyscy są ubrani w formalne stroje. Jedna kobieta trzyma filiżankę, druga laptopa a trzecia aparat. Na stole znajdują się wyroby mięsne.

Wszyscy w PMiW Łukosz (Polskie Mięso i Wędliny) lubimy dobre jedzenie i odkrywanie kuchennych nowości. Chcemy, byście odkrywali z nami nowinki ze świata kulinariów. Znajdziecie u nas nie tylko przepisy na pyszne dania, profesjonalnie opracowane diety i poradniki technologiczne. Mając wsparcie w postaci 30 lat doświadczeń firmy Łukosz, w Strefie Indyka podzielimy się naszymi  pomysłami na to, jak w codziennej walce o zdrowy tryb życia wykorzystać liczne zalety indyka i innych produktów wysokiej jakości.

kontakt z nami: sekretariat@lukosz.pl

Ułatwienia dostępu