Strefa indyka - blog osobisty - strefaindyka.pl

logo Łukosz
blog firmowy

Szybki dobry obiad? To możliwe!

Lubisz zjeść smaczny i ciepły obiad, ale na co dzień żyjesz w tak szybkim tempie, że zazwyczaj rezygnujesz z jego przygotowania, ponieważ zwyczajnie brakuje Ci na to czasu? Dzięki naszym produktom convenience szybki dobry obiad nigdy wcześniej nie był tak prosty do przyrządzenia.

Produkty convenience – szybkie dania na obiad

Produkty i wyroby convenience to nic innego jak szybki i łatwy sposób przygotowania smacznego posiłku. To produkty, dzięki którym gotowanie staje się wygodne i praktyczniejsze. Główną zaletą naszych gotowych drobiowych wyrobów jest przede wszystkim szybkość podania posiłku na stół i wygoda ich przygotowania. Chcąc zjeść szybki dobry obiad, nie musisz poświęcać czasu na panierowanie i przyprawianie mięsa. W efekcie oszczędzasz czas i ograniczasz  bałagan, który zwykle jest nieodłączną częścią tych kuchennych czynności.

Drobiowe placuszki podane z farszem podane na białym talerzu.

Dla kogo?

Każdy, kto nie ma czasu ani ochoty na gotowanie, może skorzystać z naszych gotowych propozycji i zjeść ciepłe danie. Gotowe cordon bleu otoczone chrupiącą, złocistą panierką, dostępne są w różnych kompozycjach smakowych. Dla wielbicieli warzyw polecamy cordon bleu z sosem serowym ze szpinakiem lub z brokułami. Wyśmienite cordon bleu z sosem serowym i grzybami będą świetnym wspomnieniem smaku lata. Natomiast cordon bleu z sosem serowym i wędliną spełnią oczekiwania osób, które wybierają klasyczne smaki.

Cordon bleu stanowią znakomite urozmaicenie rodzinnych obiadów, jak i menu tych osób, które przygotowują posiłki wyłącznie dla siebie. Są również świetną propozycją dla wszystkich, którzy przyrządzają dania na wynos i spożywają je np. podczas przerwy w pracy.

Serdecznie polecamy 😀

Ułatwienia dostępu